مزایای استفاده از بازاریابی پیامکی

علی رغم استفاده گسترده مردم از شبکه های اجتماعی، به نظر می رسد که بازاریابی پیامکی همچنان جایگاه خود را نگه داشته است. بازاریابی پیامکی همچنان دارای مزایایی است که آن را از دیگر روش های تبلیغاتی یک پله بالاتر قرار می دهد و آن را مناسبترین ابزار تبلیغاتی برای تجارت های کوچک می کند. متخصصان بازاریابی معتقدند که این نوع بازاریابی زمینه رشد و توسعه یک تجارت را فراهم می کند. مزایایی که بازاریابی پیامکی در طولانی مدت در اختیار کاربران می دهد آن را به ابزاری ضروری برای ارائه خدمات تجارت های مختلف تبدیل می کند.

هزینه ی بسیار پایین

در ابتدا باید گفت استفاده از پنل اس ام اس بسیار مقرون به صرفه است. دیگر لازم نیست که شما برای راه اندازی کمپیت تبلیغاتی خود میلیون ها تومان هزینه کنید زیرا می توانید با یک پنل اس ام اس در ظرف چند ثانیه کسب و کار خود را تبیلغ نمایید. استفاده از پنل اس ام اس آنقدر مقرون به صرفه است که هر صاحب کاری تقریبا به استفاده از آن ترغیب می شود. مقدار هزینه ای که در استفاده از بازاریابی پیامکی ذخیره می کنید آنقدر زیاد است که شما می توانید آن را جهت ارتقا محصولات و خدمات خود استفاده نمایید.

بازاریابی مستقیم

بازاریابی پیامکی نوعی بازاریابی مستقیم می باشد. پیامک هایی که شما ارسال می کنید مستقیم به صندوق دریافت اس ام اس مخاطبانتان می روند بنابراین هیچ شانسی برای از نرسیدن پیام های مهم شما وجود ندارد. این نشان می دهد که بازاریابان برای درآمد بیشتر ارزش قائل هستند. حتی می توان این پیامک ها را بر اساس نیاز و علاقه مشتریان شخصی سازی کرد. متخصصان بازاریابی معتقدند که ارسال های پیامک های شخصی سازی شده تاثیر گذاری بیشتری نسبت به پیامک های عمومی دارند.

سریع و قابل اعتماد

بازاریابی پیامکی بسیار سریع و قابل اعتماد است. هنگامی که شما دکمه ارسال را بر روی تلفن همراه خود فشار می دهید، پیام شما در طی چند ثانیه به دست مخاطبتان می رسد. همچنین پیامک شما در تلفن همراه آنها ذخیره می شود که این امر خود نوعی تبلیغ برای برند تجاری شماست. اگر شما از سیستم های تبلیغاتی دیگری استفاده کنید، این احتمال وجود دارد که پیام شما هیچ گاه به دست مشتریانتان نرسد اما در بازاریابی پیامکی می توانید مطمئن باشید که پیامک شما هیچ وقت به هدر نمی رود.

گسترش پایگاه مشتریان

اگر شما می خواهید تعداد مشتریان خود را افزایش دهید، استفاده از پنل اس ام اس می تواند در این کار به شما کمک کند. با استفاده از بازاریابی پیامکی ارتباط برقرار کردن با مشتریان جدید بسیار راحت تر از گذشته خواهد بود. داشتن تعداد بیشتری مشتری در خبرنامه پیامکی شما، تضمینی برای فروش بیشتر محصولات شماست.

راحتی

استفاده از بازاریابی پیامکی هم برای فرستنده و هم برای گیرنده پیام ها بسیار راحت است. بر خلاف دیگر روش های تبلیغاتی، این پیام ها همگی مرتبط هستند. هم چنین شما می توانید با استفاده از پنل اس ام اس تنها برای مشتریان مشخص و افرادی که می دانید به تجارت شما علاقه مندند پیامک ارسال کنید. تا نه تنها بازار درست را نشانه بگیرید بلکه در میزان هزینه تبلیغات خود نیز صرفه جویی کنید.