سامانه پیامکی برای باشگاه ها

با توجه به این که علاقه مندان به ورزش روز به روز، بیشتر و بیشتر میشود و در طول زمان افزایش می یابد کم کم تعداد باشگاه ها و کیفیت انها بالاتر میرود و یکی از مهم ترین چیز ها ارائه خدمات خوب به مشتریان میباشد. امروزه خدمات زیادی برای مشتریان باشگاه ها اضافه شده، یکی از آنها پنل پیامکی برای باشگاه ها میباشد. البته این را هم بگویم که فقط برای ارائه خدمات نیست بلکه میتوان با پنل پیامکی تبلیغات هم انجام داد.

پنل پیامکی برای باشگاه ها

در آمار هایی که گرفته شده است گفته میشود تقریبا 87% اجتماع گوشی هایشان همیشه همراهشان میباشد پس به این نتیجه میرسیم که استفاده از پنل پیامکی یکی از بهترین راه برای جذب مشتری میباشد، حال چرا؟ چون تقریبا 98% پیامک هایی که شما به کاربران یا افراد مختلف میفرستید دیده مبشود. در ادامه میخواهیم به کاربرد های پنل پیامکی یا همان سامانه پیامکی در باشگاه ها بپردازیم، با ما همراه باشید.

Chat, Bubble, Popup, Message Abstract Circle Background Flat Col PNG and Vector with Transparent Background for Free Download

1- یاد آوری تمدید عضویت در باشگاه

میتوانید با استفاده از سامانه پیامکی، پیامی حاوی اطلاع رسانی برای تمدید دوره عضویت باشگاه ارسال کنید که میتوانید قبل از یک هفته یا زمانی که مورد نظرتان است این پیامک ارسال شود و به آن فرد اطلاع بدهید. البته این را هم در نظر بگیرید که با این کار کیفیت باشگاه خود را بالا میبرید و این نشانه احترام و اهمیت دادن به مشتریان خود میباشد.

2- اطلاع رسانی برای بازگشت مشتریانی که از باشگاه رفتند  

بعضی موقع ها برای مشتریان اتفاقی پیش می آید یا به دلیل امور درسی و دانشگاه یا مدرسه نتوانستند باشگاه را ادامه دهند و بعد هم از باشگاه یادشان میرفت و دیگر نمی آمدند یا اینکه بعد ها به باشگاه می آمدند. شما میتوانید با استفاده از پنل پیامکی به این افراد خبر بدهید و دوباره آنها را مشتری خود بکنید.

3- تبریک گفتن تولد یا تبریک گفتن عید ها و ارسال کد تخفیف برای مشتری 

با استفاده از پنل پیامکی میتوانید به مشتریان خود پیامکی حاوی تبریک تولد یا عید ها بفرستید و همراه آن یک کد تخفیف مخصوص آن عید یا تاریخ تولد بفرستید

4- ارسال نکات مهم و کلیدی راجب به ورزش مورد نظر مشتری.

با استفاده از پنل پیامکی میتوانید برای مشتریان نکاتی درباره ورزششان بفرستید و یا رژیم غذایی مشتریان را همراه با نکات دیگر برایشان ارسال کنید.

5- ارسال پیامک به کاربرانی که بلک لیست هستند

با استفاده از پنل پیامکی ایمن پیام  میتوانید به کسانی که بلک لیست (Black List) هستند پیام بفرستید اگر نمیدانید باید به شما بگویم که بلک لیست به کسانی میگویند که پیامک های تبلیغاتی را بسته اند که با ارسال پیامک از طریق ایمن پیام میتوانید به آن ها پیامک خود را ارسال کنید، مثلا بعضی از مشتریان شما بلک لیست هستند و شما میخواهید به آن پیامکی ارسال کنید اما پیامک ها شما برای آن فرد ارسال نمیشود که شما میتوانید پیامک برای بلک لیست ارسال کنید.